Piegādes Veidi

Piegāde līdz Omniva pakomātiem no 2.88Eur (IESAKAM)

  1-3 darba dienas

Tiklīdz Jūsu pirkums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Uz termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet kodu, kuru Jūs saņēmāt īsziņā vai uz e-pastu. Izņemiet sūtījumu no termināla, aizveriet durtiņu un obligāti apstipriniet preces saņemšanu, nospiežot uz ekrāna pogu “Apstiprināt”. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +371 27008101.

Piegāde līdz Pickup Punktiem (DPD) no 1.99Eur

 1-3 darba dienas

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Pickup Punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība). Saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kurai, dodoties pēc pakas, jānosauc tās saņēmēja vārds, uzvārds un saņemtais PIN kods. Saņemot preci Pickup skapī, jāievada SMS veidā saņemtie PIN kodi Pickup skapja sistēmā. 


Atgādinām, ka Pickup Paku Bode izsniegšanas punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam uzdot jautājumus ''ChristianaChristi''

Piegāde ar kurjeru no 4.49 Eur

 1-3 darba dienas

Piegāde ar DPD kurjeru no 4.49 Eur vai Omniva kurjeru no 6.98 Eur visā Latvījā.

Piegādes termiņš 1-3 darba dienas kopš pirkuma veikšanas brīža ir gadījumā, ja prece ir noliktavā. Ja prece ir pieejama uz pasūtīšanu, piegādes termiņu var noskaidrot, zvanot pa tālr. +371 27008101, rakstot mums e-pastā [email protected] vai atstājot ziņu mūsu kontaktu formā /kontakti/
Izvēloties piegādes veidu līdz mājām, mēs piegādāsim preci, kas pieejama noliktavā, jau 1-3 darba dienas laikā (ja pasūtījums ir noformēts līdz plkst. 12:00 darba dienā). Pasūtījums tiks piegādāts no plkst. 8:00 līdz 18:00 (izņemot pasūtījumus sestdien un svētdien). Mēs savlaicīgi atsūtīsim atgādinājumu uz Jūsu telefona numuru par to, ka prece jau ir ceļā. Mūsu kurjers ar Jums sazināsies . Lai saņemtu papildu informāciju šajos jautājumos, lūdzam sazināties ar mums pa telefonu +371 27008101, rakstīt ziņu uz elektronisko pastu i[email protected]

Piegāde Latvijas Pasts nodaļās

1-5 darba dienas

Piegādes uz Latvijas Pasta nodaļām cenas ir atšķirīgas no pasūtījuma lieluma
Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID  elektroniskā identifikācijas karte (eID), autovadītāja apliecība neder). Atgādinām, ka Latvijas Pasts darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam vērsties pēc palīdzības pie mūsu konsultantiem, zvanot pa tālr.: +371 27008101.

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 10 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

0
Ceno.lv